Kesk-Eesti välitööd lõpetab suveõhtune sumin Esna Galeriis

Neljapäeval, 12. augustil algusega kell 18 on kõik huvilised oodatud Esna Galerii õuele nautima suveõhtust suminat. Avatud on õuekohvik Kesk-Eesti hõrgutiste (pesto, kitsejuust, murakamoos ja tordiviil) ja hea veiniga. Nautida saab mõistagi ka Lilian Bristoli kuldtikandeid ning “Elis & Öö Klubi” kontserti.


Suveõhtuse sumina ajendiks on Kesk-Eesti välitööd ehk ametnikele, teenistujatele ja ekspertidele omavalitsustest, ministeeriumitest ja riigiasutustest mõeldud väljasõit Järva- ja Jõgevamaale. Suveõhtune sumin Esna Galeriis on ühtlasi kogu nädala kestnud välitööde lõpusündmus.

Väga oodatud on kõik kohalikud sädeinimesed, kel on soovi vabas õhkkonnas muljeid vahetada ja aru pidada.

Külalised saavad nautida kohalikke hõrgutisi, tutvuda Esna Galeriiga ning nautida Elis & Öö Klubi kontsert. Viimase puhul on tegemist unenäolist süntpoppi viljeleva duoga, mille moodustavad vokalist Elis-Erika Maasi ja helide looja ning kultuurikorraldaja Kaido Kirikmäe.


KAVA:

18:00 sumina algus
18:30 tervitussõnad ja Esna Galerii tutvustus
20:00 kontsert Elis & Öö Klubi
21:00 sumin jätkub kuniks jaksu

*

Juhend elu nautimiseks Kesk- Eesti moodi:

1. Vali ilus, mugav ja salapärane koht. Esna Galerii on koht kus aeg maha võtta ja elu nautida.
Justkui mittekuskil keset Eestit unustatud raudteeasulas keset rohelust asub keskkond, kus esitletakse maailmatasemel töid ja autoreid. Kohapeal valmivale Lilian Bristoli kuldtikandile lisaks on hetkel väljas Leedu tunnustatud graafiku Appias Albina lummavad tööd.

2. Kutsu sõbrad kokku ja ära liiga palju muretse.
Kui ilm on kehva, siis pleede ja katusealuseid on piisvat ning galerii saalis on piisavalt ruumi. Kõige eest on hoolitsetud.

3. Vali parimaid suupisteid.
Kohalike perenaiste hõrgutiste kõrval saab maitsta galeriist vaid kilomeetri kaugusel asuva Kalamatsi meierei parimaid palu.

4. Vali parimad napsud.
Meile meeldib hea vein, nii mulliga kui ilma, aga kuna paari kilomeetri kaugusel asub Põhjaka restorani viinaköök, siis tol salapärasel ööl saab soovi korral maitsta ka kangemat. Üllatused garanteeritud!

5. Naudi rahuliku ja head muusikat.
Et asi oleks ikka täiuslik, siis õhtut saadab unenäolist süntpoppi viljelev Elis & Öö Klubi, mille moodustavad vokalist Elis-Erika Maasi ja helide looja Kaido Kirikmäe.

Eelmine
Looduse Omnibussi väljasõit Esna Galeriisse
Järgmine
Avo-Himm Looveer oli rohkem kui arhitekt

Vastused puuduvad

Email again: